Home » güzellik-bakım » Vajina Daraltma Estetiği
vajina daraltma, vajina estetiği, cajina daraltma estetiği yapımı

Vajina Daraltma Estetiği

Vajina daraltma ameliyatı, vajina sıkılığının azalması, esnekliğini kaybetmesi, gevşemesi, cinsel tatminsizlik, ilişki sırasında his kaybı ve duyarsızlık gibi sorunların çözümü için yapılmaktadır. His kayıplarıyla birlikte gelen orgazm sorunları ise cinsel yaşamı olumsuz etkileyebilmektedir. Bu nedenle vajina daraltma operasyonları günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmekte, bu konuda araştırma yapılmaktadır.vajina daraltma, vajina estetiği, cajina daraltma estetiği yapımı

Vajina Daraltıcı Ameliyatlar Neden Yapılır?

Vajina estetiği daraltma operasyonları farklı amaçlarla yapılabilmektedir.

Cinsel Haz ve Tatmin Amaçlı:

Bu ameliyatları tercih eden hastaların %85’i ameliyatlar öncesinde cinsel yaşamlarını kalitesiz ve yetersiz bulduklarını söylemektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda ise bu hastaların %93’ü ameliyattan sonra cinsel yaşamında belirgin ya da orta düzeyde düzeltme olduğunu söylemiştir. Vajina daraltma ile birlikte gevşek ve genişlemiş vajinanın gerginliği artırılmakta, sıkılaştırılmakta ve daraltılmaktadır. Böylece ilişkilerdeki memnuniyet artmaktadır.

Vajinadan Çıkan Seslerin Giderilmesi:

Esnemiş, gevşemiş, bollaşmış ve deforme olmuş vajina içerisinden ilişki sırasında sesler gelebilmekte, bu da çiftlerde konsantrasyon sorununa neden olabilmektedir. Vajina estetiği daraltma ile sağlandığı gibi bu sesler de ameliyat sonrasında ortadan kalkmaktadır.

İdrar Torbası ve Bağırsak Sarkmasının Düzeltilmesi:

Vajen darlığı amacıyla yapılan ameliyatlar sırasında hastalarda idrar torbasında sarkma, idrar kaçırma sorunu ve bağırsak sarkma problemleri de aynı seansta düzeltilebilmektedir.

Doğum İzlerinin Giderilmesi:

Kötü bir şekilde iyileşen ve iz bırakan doğum izlerinden vajen daraltma operasyonları ile kurtulmak mümkündür. Böylece daha estetik bir görünüm sağlanabilmektedir. Ayrıca daha önce geçirilmiş bir vajinal ameliyattan sonra kalan izlerde bu yöntemle giderilebilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir