Home » moda-giyim » Uygun Tesettür Giyim Ürünleri
tesettür giyim ürünleri, tesettür giyim ürünlerinin özellikleri, tesettür giyimin genel özellikleri

Uygun Tesettür Giyim Ürünleri

Değişen zamanlar ve mekânlar ile birlikte son sürat değişen tesettür giyim modası da, birçok değişikliği ve farklılığı da beraberinde getirmiştir. Geçmiş yıllarda yapılan giyim önerileri arasında renk uyumunun parçalar arasında birebir olmasına dikkat edilmesi gerektiği söylenirken, şimdilerde ise zıt renklerle yapılan kombinasyonların ideal olduğu belirtilmektedir. Modayı oldukça yakından takip edenlerin artık bu bilgilerin de bilincinde oldukları düşünülüp, farklı renklerin bir uygun tesettür giyim içinde toplanmış olması da çok yadırganmamalıdır.tesettür giyim ürünleri, tesettür giyim ürünlerinin özellikleri, tesettür giyimin genel özellikleri

 Ekonomik renkler

  • Siyah rengi her kadının dolabında olması gereken bir renktir. Ve her yerde bulunması mümkün olan bir renk ve oldukça ekonomiktir. Pazarlarda bile bulabileceğiniz bir renk olan siyah, kombinlemesi de oldukça kolaydır.
  • Beyaz, renklerin en naif ve temiz olanıdır. Beyaz rengi ile birlikte giyemeyeceğiniz bir renk yoktur. Oldukça çok çeşitli kombin yapabilme imkânı olan bu renk ile uygun tesettür giyim
  • Pudra pembesi, kırılgan ve oldukça kraliçe hissi veren bu renk ile gidemeyeceğiniz yer yok diyebiliriz. Vizon ve gri renkler ile oldukça uyumlu olan pudra pembesi ile şıklığı yakalayın.
  • Vizon rengi, sanki böyle bir kuğu edası ile sizi bulunduğunuz yerin en havalısı ve sade ile şıklığın birleşiminin vücut bulmuş hali yaparak en ekonomik renklerden biridir. Bulunması ve fiyatları ile de oldukça uygundur. Geniş bir kombinleme yeteneğine sahip olan vizon rengini de gönül rahatlığı ile giymelisiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir