Home » moda-giyim » Tuğba Venn Tesettür Giyim Kıyafetleri Arasında Neler Bulunmaktadır?
Tuğba Venn markası, Tuğba Venn’in kreasyonu, Tuğba Venn tesettür giyim kıyafetleri

Tuğba Venn Tesettür Giyim Kıyafetleri Arasında Neler Bulunmaktadır?

Tuğba Venn, 1982 yılında giyim sektörüne girmiş bir markadır. Bir marka olarak da 1993 yılında üretime başlayan firma, tesettür giyimde ve tekstil üretiminde kendini kabul ettirmeyi kısa sürede başarmıştır. Tuğba Venn tesettür giyim kıyafetleri bayanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu markanın ürettiği tesettür kıyafet modellerini şu şekilde açıklayabiliriz:

Tuğba Venn markasıTuğba Venn markası, Tuğba Venn’in kreasyonu, Tuğba Venn tesettür giyim kıyafetleriKışın her bayan tarafından hatta her insan tarafından kullanılan kabanlar ve montların, Tuğba Venn’in kreasyonunda önemli ve geniş bir yer tuttuğunu söylemek mümkündür. Birçok alternatif ve farklı modelle bayanların beğenisine sunulan manto ve kabanların fiyat seçenekleri de mevcuttur.Kap ve pardösüler de tesettürlü bayanlar için önemli kıyafet çeşitlerindendir. Farklı renk, farklı kumaş, farklı uzunluklarda birçok kap ve pardösü çeşidini bünyesine barındıran Tuğba Venn markası yine uygun fiyat seçenekleriyle de bayanları cezbetmeyi başarıyor.

Tunik, tesettürlü bir bayanın en çok tercih ettiği kıyafet çeşitlerinden biridir. Artık tesettürlü olmayan bayanlar tarafından da tercih edilen tunikler de bu markanın kaliteli ve birbirinden farklı tasarımlarıyla bayanlara birçok alternatif sunuyor. Tuniklerin yanı sıra gömlekler de bu kategoride sergilenen giyim ürünleridir.Eşarp ve şal elbette tesettürlü bir bayanın olmazsa olmazlarından biridir. Eşarplar günümüzde ve geçmişte tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği başörtüsü çeşitleridir. Bunun yanı sıra şallar da son yıllarda moda haline gelmiş ve daha çok genç bayanlar tarafından başörtüsü olarak kullanılmaya başlanmıştır. Tuğba Venn markası bu kategoride de birçok seçeneğe sahiptir.Etekler ve pantolonlar da bu markanın yine farklı tasarım, farklı model ve farklı fiyat seçenekleriyle bayanların beğenisine sunduğu kıyafet çeşitlerindendir. Etek ve pantolonların yanı sıra yine tesettürlü bayanların severek giydiği elbiseler ve takım elbiseler de markanın kalitesini bir kez daha gözler önüne seriyor.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir