Home » moda-giyim » TESETTÜR GİYİM MARKALARI NELERDİR?

TESETTÜR GİYİM MARKALARI NELERDİR?

Muhafakazar insanlar  tesettür giyimden diğer giyim tarzlarından ayrılan ve de onlardan tamamen farklı bir tarz olduğu için bu tarza ait kıyafetleri üreten firmalar da genellikle sadece tesettür üzerine çalışırlar. Fakat bunun yanı sıra hem tesettürlü hem de tesettürsüz kişilere aynı anda hitap eden, her ikisi için de üretim yapan firma ve tasarımcılar bulmak da mümkündür.

Tesettür Giyim İçin En favori Markalar

tesettür giyim abiye

Özellikle başörtü konusunda adını en çok duyuran markalardan biri Aker’dir. İpekli şalları ve kaliteli başörtüleriyle bu saygınlığı kazanmıştır. Bunun yanı sıra bu markada başörtü ve şal dışında çanta ve diğer giyim eşyalarını bulmak da mümkündür.  Aker’in yanı sıra yine bu alanda oldukça yaygın ve saygın başka markalar ise Vakko ve Pierre Cardin’dir. Bu iki marka da öncelikli olarak ipekli eşarplarıyla dikkati çekmektedir fakat tüm ürünleri sadece bundan ibaret değildir. Diğer markalarda olduğu gibi bunlarda da etekler, bluzler, tunikler ve de abiye kıyafetler bulabilmek de mümkündür. Ayrıca bu markaların bir diğer ürünü de çantalardır. Sarar da yine ipek şal ve eşarp ağırlıklı çalışan markalardan biridir. Bu marka da her ne kadar adını ipek şal ve eşarplarıyla duyurmuş olsa da giyim alanında da öne çıkmış markalardan biridir. Bunlardan başka Ahsen, Seçil,  Armacool, İklim, Sefa Merve, Süheda ve Zühre de tesettür giyim abiye alanında ünlü markalardan bazılarıdır. Bu yukarıda sayılan tüm mağazaların ürünlerini hem kendi mağazalarında hem de internette kendi sitelerinde ve de başka alışveriş sitelerinde bulabilmek mümkündür.  İnternette alışveriş imkânı tanımaları bu markalara ekstra bir artı kazandırmakta ve de daha fazla kişiye hitap etmelerine, daha fazla tanınmalarına olanak sağlamaktadır. Alıcı kişiler açısındansa dışarıya mağazaya gidecek zamanı olmayan kişiler için avantajlı olmaktadır.tesettür giyim abiye, tesettür giyim modası, tesettür giyim

Bu sayılan markalar tesettür giyim modası hakkında geniş bir kitleye hizmet ederler, bu tarz için özel koleksiyonlar hazırlayan markalardır. Bunların yanı sıra diğer giyim mağazaların da zaman zaman tesettürlü kimselerin de tercih edebileceği ürünler tasarladıkları görülmektedir. Ya da bu sayılan markalardan giyinmeye maddi olarak gücü yetmeyen kişilerse daha ufak butikleri tercih etmektedirler.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir