Home » moda-giyim » Tesettür Elbise İle Kullanmak Üzere Ayakkabı Seçmek
tesettür elbise altına ayakkabı seçme, tesettür kıyafet için ayakkabı tercihi, tesettürlü bayanların ayakkabı seçimi

Tesettür Elbise İle Kullanmak Üzere Ayakkabı Seçmek

Tesettür kıyafetler normal elbise modellerinden daha uzun olabildiği için bazen yürümek ve hareket etmek zor olabiliyor. Ancak tesettür elbise altında kullandığınız ayakkabı kıyafetinizi taşıyabilecek şekilde olursa hem yürümeniz daha kolay olacaktır hem de kıyafetinizle uyumlu bir ayakkabı seçmiş olacaksınız. Bu nedenle ayakkabı seçimi yaparken de nasıl kullanabileceğinizi düşünerek seçmenizde yarar var. Uzun bir kıyafette topuklu ayakkabı giymek her zaman elbisenin daha kolay taşınmasını sağlar. Bu nedenle uzun etekli bir kıyafet kullandığınızda topuklu ayakkabılardan yararlanabilirsiniz. Elbette rahatlık da şıklık kadar önemlidir. Bu nedenle ayakkabıyı deneyerek seçim yapmanız daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.tesettür elbise altına ayakkabı seçme, tesettür kıyafet için ayakkabı tercihi, tesettürlü bayanların ayakkabı seçimi

Tesettür elbise altında kullanabileceğiniz ayakkabı modellerinde farklı topuk modellerinden yararlanabilirsiniz. Kalın topuklu ayakkabılar yürürken rahat edebileceğiniz ayakkabı modelleridir. Bunun dışında kullandığınız topuk boyu da çok yüksek olmayacağı için yürümekte zorluk çekmez aynı zamanda da kıyafetinizle uyumlu seçim yapmış olursunuz. Dolgu topuk ayakkabılar, kalın topuklu ayakkabı modelleri yürümenizi kolaylaştıracak modellerdir. Bunun dışında küt burunlu ya da yuvarlak burunlu modeller de gündelik kullanım için idealdir. Kıyafetinizi tercih ederken günlük ya da abiye kullanımınıza göre seçim yapabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz günlük ayakkabı modellerinde süet ya da mat derili modeller tercih edebilirsiniz. Özellikle kış aylarında mat ve koyu renkler her kıyafetin altında kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri olmalıdır.

Kullandığınız tesettür elbise renkli bir model aynı renklerde ya da birbirine uyumlu olacak renklerde bir ayakkabı modeli de tercih edebilirsiniz. Hazırlanan bayan ayakkabı modellerinde tasarlanan renkli tasarımlar oldukça ilgi çeken modeller içeriyor. Ancak her zaman kullanabileceğiniz bir ayakkabı olmasını isterseniz siyah ya da acı kahve gibi renkleri tercih etmenizde yarar var. Bunun yanı sıra tesettür elbise modellerinde abiye kıyafetleriniz için daha canlı ve parlak modelleri kullanabilirsiniz. Rugan ya da sim kaplama ayakkabı modelleri günümüzde abiye olarak da kullanılan şık ayakkabı modellerdir. Giyeceğiniz kıyafet için biraz daha yüksek topuklu modelleri kullanabilirsiniz. Abiye olarak hazırlanan ayakkabı modellerinde de dolgu topuklu ürünleri kullanabilirsiniz. Gerek tesettür elbise gerekse diğer kıyafet modelleri ile dolgu topuk kullanabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir