Home » Diğer » Sosyal Medya Fenomeni Olmanın Yolları Nelerdir?
Sosyal medya fenomeni olmak, nasıl sosyal medya fenomeni olunur, sosyal medyada fenomen olmak

Sosyal Medya Fenomeni Olmanın Yolları Nelerdir?

Son ayların kendinden sıkça bahsettiren kişileri sosyal medya fenomenleridir. Neredeyse sanata yıllarını vermiş kişiler kadar ünlü olan bu kişileri sosyal medya kullanıcısı binlerce kişi tanımaktadır. Para kazanmak ve popüler olmak istiyorsanız bu kişileri kendinize örnek olarak alabilirsiniz. Çünkü yaptıkları doğru düzgün bir şey olmasa dahi paraya para demiyor, erkekli kızlı gönüllerince eğleniyorlar. Peki siz bir sosyal medya uzmanı olmak istiyorsanız neler yapmanız gerekiyor?Sosyal medya fenomeni olmak, nasıl sosyal medya fenomeni olunur, sosyal medyada fenomen olmak

Kızsanız erkeksi davranın, sayın sövün

Herkesin kafasının karşılık olduğu son birkaç yıldır birçok şey tersine döner oldu. Erkekler kadın kadınlar erkek rolünü üstlenmeye, kabadayı kızlar, kadıncı erkekler türemeye başladı. Bir kzısanız ve sosyal medya fenomeni olmak istiyorsanız ağzını doldura doldura ana avrat sövün, göreceksiniz ki en az birkaç bin erek takipçiniz olacak, üstüne üstlük iltifat dahi alabileceksiniz. Youtube yayıncısı iseniz videolarınızın altına “ana sövsen şarkı söylüyorsun gibi geliyor tatlım” yazan abazanları da iyi bir söven kız olursanız görebilirsiniz.

Biraz kırıtın, içinizdeki erkeği hadım edip kadıncı kimlik kazandırın

Dünya tersine dönüyor dedik ya işte kıyamet yakın sanırım. Kıyamet alametlerinden bir tanesi erkekler kadınsılaşacak deniliyordu, bunu birkaç yıl öncesine kadar erkeklerin saç uzatıp küpe takması olarak yorumlayanlara buradan selam söylemek istiyorum. Durum sanıldığı gibi saç uzatıp, küpe takma değil harbi harbi kadın gibi davranmakmış meğerse. Bakınız; Kerimcan Durmaz. Sosyal medya fenomeni olacaksanız ki bir erkekseniz kadın gibi konuşun, vur banaagggg gibi saçma şeyler üretin, sonra bir de bunlar bana ait değil ayol manyak mısınız deyin ki takipçi sayınız artsın. Ne güzel dünya değil mi?

Saçma sapan şeyler yapın

Buzdolabında -5 derece 1 gece, teknosa da gizlice 1 gece kalmak gibi saçma şeyler yapın. Fark ettiyseniz ilk saçmalık sıradan bir saçmalıkken ikinci saçmalık reklam kokan bir saçmalıktır. Viral reklamcılığın gözüne gözüne vurmak ve sosyal medya fenomeni olmak istiyorsanız canlı yayınca kola şişesine oturabilir, gelen geçene beni s….ken yok mu diye bağırıp videonuzu “yutup” kanalınızda paylaşabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir