Home » moda-giyim » Sonbahar ve Kış Aylarında Giyilebilecek Tesettür Kaban  Modelleri
tesettür kaban modelleri, tesettürlü kaban modelleri, kapalı kadın kaban modelleri

Sonbahar ve Kış Aylarında Giyilebilecek Tesettür Kaban  Modelleri

Sonbahar ve kış ayı yaklaştıkça havalar soğumaya başlar ve içinizi ısıtacak kalın kıyafetler giyilmeye başlanır. Ne kadar havalar soğumaya başlarsa başlasın kadınlar şık olmaktan vazgeçemezler. Bu yüzden soğuk havada sokakta bile şık bir görünüm yakalamaya çalışırlar.  Birbirinden farklı  renk ve kesimde olan kaban modellerini seçerek gerek sokakta gerek ise güzel bir mekana giderken tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kaşe Kaban Modeli

Kaşe kaban kullanırken dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta vardır. Bunlar kabanın boyu ve rengidir. Tesettür kaban modelini seçerken bu gibi noktalara dikkat etmelisiniz. Daha çok diz altında biten modelleri ve dolabınızdaki kıyafetlerinize uygun bir renk seçimi ile güzel kombinler yapabilirsiniz.tesettür kaban modelleri, tesettürlü kaban modelleri, kapalı kadın kaban modelleri

Kaşe Panço Modeli

Kaşe kumaştan ve panço özellikte olan bu kaban modeli de oldukça tercih edilen bir modeldir. Neredeyse bir çok kombinle uygun olabilen kaşe  panço modeli kullanışlı ve şık ürünler arasında yer alır.

Kısa kaban modeli

Her kadının dolabında uzun kaban bulunduğu gibi kısa kaban da bulunur. Kısa tesettürlü kaban modelleri daha çok spor ve rahat kıyafetler ile tercih edilen modeller arasında yer alır. Sevilerek tercih edilen ve kullanılan bu model uzun boylu ve zayıf kadınlara daha çok yakışacaktır.

Diz altı kaban modelleri

Kaban seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta vardır. Bunlardan biri,alacağınız kabanın boyudur. Kaban seçimi yaparken dizinizin altında biten ve giydiğiniz elbisenin görünmemesine dikkat etmelisiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kabanın rengidir. Bu yüzden Uzun tesettür kaban modelleri arasında seçim yaparken  dikkat etmelisiniz.

Şal Yaka Kaban Modeli

Bir çok kumaş ve tarzda kaban modelleri vardır. 2017 tesettür kaban modelleri arasında en ilgi çekeni şüphesiz ki Şal yaka kaban modelidir. Daha çok salaş özelikte ki bu kaban modeli tarzınıza tarz katacak modeller arasında yer alır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir