Home » Diğer » Rüyada Rüya Görmek
rüyada rüya görmenin anlamı, rüya görmenin anlamı, rüya içinde rüya görmenin anlamı

Rüyada Rüya Görmek

Birçok defa rüya içinde rüya gördüğümüz olmuştur. Rüyada rüya görmek kişinin bu dönemlerde bazı adımlar atacağına ve bu adımlara karşı dikkatli olması gerektiğine yorumlanmaktadır. Bazı rüya tabircilerine göre kişinin rüyasında gördüğü rüyanın gerçek yaşamda benzerinin ya da bizzat kendisinin başına gelme ihtimalinin oldukça yüksek olduğu da söylenmektedir.rüyada rüya görmenin anlamı, rüya görmenin anlamı, rüya içinde rüya görmenin anlamı

Rüyada Rüyayı Anlatmak

Bazen kişi gördüğü rüyayı rüya içinde başka birisine anlatır. İşte bu kişinin yakın bir zamanda bilgi alacağına fakat bu aldığı bilginin güvenmediği bir kişiden geleceğine yorumlanmaktadır. Kişinin doğal olarak inanmadığı ve güvenmediği bu kişiden gelecek olan bilgiye inanmayacağını fakat sonrasında kısa bir araştırma yaptığında aslında kişinin doğru söylediğini anlayacağını görecektir.

Rüyada Rüya Tabir Etmek

Rüyada rüya tabir etmek rüya sahibinin çok yakın zamanda birisiyle tanışacağını gösterir. Bu kişinin daha çok iş hayatından biri olacağını belirten rüya sahibi bu kişinin özellikle vereceği tavsiyelerin rüya sahibi için oldukça önem taşıdığını çünkü rüya sahibini ekonomik anlamda bir hayli rahatlayacağını söylemek mümkündür.

Rüyada İçinde Rüyayı Görüp Uyanmak

Bazı kişiler rüya içinde rüya görüp uykusuna devam ederken bazı kişiler de uykusundan uyanır. Bu genellikle kişinin gördüğü kötü rüyalarda olmaktadır. Bunun anlamı da kişinin çevresinde fark etse de etmese de bazı kötü niyetli kişilerin bulunduğuna yorumlanır. Bundan dolayı rüya sahibinin çevresini iyi analiz etmesi gerektiğini de söylemek mümkündür. Çünkü güvenmemesi gereken kişilere güvenmesi durumunda büyük hayal kırıklığına uğraması da mümkündür.

Eğer kişi rüya içinde rüyada olduğunu fark ederse fakat uyanmadan uykusuna kaldığı yerden devam ederse bu kişinin kısa süre içinde çevresinde yer alan kötü niyetli kişi ve kişileri fark edip onları çevresinden uzaklaştıracağına yorumlanmaktadır. Bu iş yerinden bir çalışan da olabilir ya da bizzat akraba içinde olabilir belki de yakın bir arkadaş grubunuzdan bir kişidir. Fakat kim olursa olsun bu kişinin kötü niyetli olduğunu fark ettiğiniz anda bu kişiden uzaklaşmanız gereklidir aksi takdirde bu kişi sizi hiç tahmin etmeyeceğiniz bir anda oldukça derin bir üzüntüye sokabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir