Home » Diğer » Paintball Oyununun Tarihi Geçmişi
paintball tarihçesi, paintball ne zaman ortaya çıktı, paintball nedir

Paintball Oyununun Tarihi Geçmişi

California’da ormanda çalışan korucuların ağaçları kesmeden önce boya tabancası ile işaretleme yaptıkları bilinmektedir. Daha sonra da boya tabancalarını bir sıkıntı sonrasında ağaçların arkalarına saklanarak oyun haline getirmeleri ile birlikte günümüze kadar ilerleyerek bugünki haline gelmiştir. Çok yeni olmasına rağmen oyun çok tutulmuş ve her ülkede ilgi görmeye başlamıştır. Türkiye’de de tüm illerimizde birçok firma bu oyun üzerine sahalar kurmuş ve oyunu severlerin hizmete sunmuştur. Oyun amaçları, görevleri ve firmaların alanlarına göre belirlediği senaryolarla vazgeçilmez bir spor haline dönüşmüştür. En alt yaş sınırı 15 olarak belirlenmiştir. Paintball Beykoz firması bu spora ilginin artması ile kaliteli hizmet, uygun fiyat, çeşitli senaryo uygulamaları, çeşitli saha alanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca oyun hakkında kafanıza takılan sorular ve cevaplar için ayrıca ilgilenilmektedir. Firmamız gerçek anlamda bir strateji oyununu en doğal ortamda müşterilerine sunmaktadır. Günümüzde sanal ortamda gerçekleştirilen strateji oyunlarının doğal ortamda sağlanması bu oyuna ilgiyi artırmaktadır. Bir çeşit spora dönüştürülerek sevdiklerinizle güzel zaman geçirmenin keyfini yaşatmaktadır. İster ailenizle isterseniz iş arkadaşlarınızla beraber rezervasyon yaptırabilir oyunun keyfini birlikte çıkartabilirsiniz.paintball tarihçesi, paintball ne zaman ortaya çıktı, paintball nedir

ULAŞIM İMKANI

 Firmamız kendisine edinmiş olduğu görevler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemektedir. İlgi ve alakamız ile müşterilerimizin her sorusuna tatmin edici cevaplar verebilmek, haklılıklarını savunmak, gayet samimi bir ortam oluşturmak, oyun hakkında emin olmadığınız veya korkularınız olduğunda gereken tüm endişeleri kaldırmak ve bunlar hakkında gerekli tüm bilgileri müşterilerimize profesyonel ekibimiz eşliğinde sunmak görevlerimiz arasındadır. Müşterilerimiz ulaşım yönünden de hiç sıkıntı çekmeden kolayca ulaşabilmektedir. İşinde uzman ve samimi ekip kadromuz, farklı organizasyon seçenekleri sağlayarak 7/24 hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir. Oyun sahası alanlarımızda müşterilerimizin piknik aktivitelerini de gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Gerekli içecek ve diğer ihtiyaçlarda firmamız tarafından sağlanmaktadır. İstedikleri anda ulaşabilmeleri için ulaşım ve servis imkânları hizmetinize sunulmuştur. İstanbul Paintball firması olarak misyonumuz şuanda en kaliteli ve en güvenilir oyun alanları ile hizmettenizdedir. Kaliteli güvenlik malzemeleri temin edilmekte olup gösterişli oyun sahaları da oldukça etik bir şekilde tasarlanmıştır.  Firmamız vizyonu ile de kendisini daima geliştiren yapısı ile ilerlemeye devam etmektedir. Oyunu daha kaliteli, daha eğlenceli, daha çok rekabeti olan ve daha geniş bölgelere hitap etmek için çalışmalar yapmaktadır. Eğlenceyi ve keyifli zaman geçirmeyi daha da artırmak, daha fazla etkinliklerde bulunarak festival, konser ve üniversitelerde de bu eğlenceyi yaşatmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

 EKONOMİK BÜTÇESİ NEDİR?

Bay ve bayanların rahatlıkla oynayabildiği Paintball Fiyatları da ekonomik açıdan gayet uygundur. Fiyat belirlemesi her firmanın kendisine bağlıdır. Oyunların çeşidine göre fiyat belirlenerek müşterilere sunulmaktadır. Fiyatlara tüm verilen hizmetler dâhildir. Ayrıca firmamızın hizmetleri içerisinde müşterilerimize çeşitli ikramlarımızda bulunmaktadır. Bunlarda fiyatlarımıza dâhil tutulmaktadır. Müşterilerimizin oyun içerisinde keyifli zaman geçirmeleri için tüm hizmetler titizlikle yapılmaktadır. Sizin için ilgilenecek ekiplerimiz tüm ihtiyaçlarınıza sıkıntısız bir şekilde cevap vererek yardımcı olmaktadırlar. Özellikle eğlence sektörlerinde çok popüler olan bir spor oyunu olarak yerini almaktadır ki bazen sadece bir oyun olarak görülmeyip aynı zamanda karar verebilme becerisi, düşündürme becerisini geliştiren, grup olarak çalışmayı sağlayan özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Bu sebeple de beyin gelişimine katkı sağlamaktadır. Oyun çok yönlü stratejik formata sahiptir. Eğlenmenin yanı sıra kişiye pozitif duygular katar. Arkadaşlarınızla beraber takımı kurup oyunun tadını çıkartmak için randevu almanız yeterli olacaktır. İster gece isterseniz gündüz oynayabilmeniz mümkündür. Güvenlik açısından firmamıza ait tüm yetkiler gerekli yerlerden alınmıştır. Müşterilerimiz hiçbir konuda tereddüt etmeden sevdikleriyle beraber güvenli bir şekilde oyunun tadını çıkartabilirler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir