Home » güzellik-bakım » Orta Yüz Germe Teknikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
orta yüz germe teknikleri, orta yüz germe işlemi, orta yüz germe teknikleri hakkında

Orta Yüz Germe Teknikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Birçok insan dış görünüşüne dikkat etmektedir. Bu yüzden bazı estetik ameliyatlara başvurmaktadırlar. Bunlardan birisi de orta yüz germek estetik ameliyatıdır. Yaş ilerledikçe insan yüzünde kırışıklıklar kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Bunun için orta yüz germe ameliyatına başvurulabilir. Bazı orta yüz germe teknikleri bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir.orta yüz germe teknikleri, orta yüz germe işlemi, orta yüz germe teknikleri hakkında

Altın üçgen tekniği

Altın Üçgen yöntemi, yeni nesil dinamik, esnek yüz asma ipleri olan spring thread’in örümcek ağı tekniğinde kullanılan PDO ipleri ile birlikte kombine edilerek uygulanan üstün Ultra-Matrix tekniğini içinde bulundurması ve ayrıca cildinizin diğer katmanlarını gerip ve gençleştiren scarlet ve u-therapy tedavilerinin de için de bulunması sayesinde çok etkili bir ameliyatsız yüz germe uygulamasıdır. Altın Üçgen ismi de  bu üç yüz uygulamanın birlikte uygulanmasından gelmektedir.

U-Therapy Contlex tekniği

Yeteri derece verilen ısı sayesinde daha derin cilt tabakalarında daha etkili bir iyileştirme yapılmaktadır. Bu sürecin başlamasıyla hem mekanik hem de biyokimyasal etkinin de olması sonucunda kolajen fiberlerinin sıkılaşması veya büzüşmesi başlar. Bu süreci devamında dermal tabakada yeniden şekillenme ve sonrasında da yeni kolajen üretimi çok etkili bir iyileşme süreciyle sona erer. Günümüzde bu amaç çerçevesinde üretilen bir çok cihaz bulunmaktadır.

Ultra-Matrix Ağ tekniği

Altın + PDO (Thread Lift) ipin yeni nesil Spring Thread ip ile birleştirilmesiyle uygulanan ve çok iyi sonuçları olan yeni nesil ameliyatsız yüz germe tekniğidir. Kendini bırakmış cildin herhangi bir cerrahi müdahale gerekmeden orta hatta toplanmasını ve cildinizin eski genç ve dinç görünümüne kavuşmasını sağlar.

Orta yüz germe hangi sorunları çözmek için uygulanır

  • Göz çevresi, kaş kenarları, alın, burun kenarındaki oluklar
  • Central ovale bölgesinin altında kalan çene altı ve boyun
  • Alındaki minik çizgiler, çatık kaş, düşük kaş, sarkmış göz kapağı, aşağı kaymış yanaklar

Gibi problemlerde insanlar orta yüz germe tekniklerine başvurmaktadırlar. Bu ameliyatta klasik ameliyatlarda olduğu gibi büyük kesikler atılmaz. Bir santimetre uzunluğundaki kesikler yeterli olur. Bu yüzden de halk arasın da kapalı ameliyat ya da  issiz ameliyat olarak da bilinmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir