Home » sağlık » Lamina Diş Fiyatları Neden Birbirinden Farklıdır?
lamina diş tedavisi, lamina diş fiyatları, doğal ve estetik bir yapı

Lamina Diş Fiyatları Neden Birbirinden Farklıdır?

Lamina dişler genellikle dişleriyle ilgili estetik kaygı taşıyan insanlar tarafından yaptırılmaktadır. Lamina diş tedavisi bir çok insan tarafından genellikle ön dişlerde kırılma ve benzeri durumlarda yaptırılır. Ancak sadece bunlar için de yapılmaz bu tedavi yöntemi. Lamina diş tedavisi, yeteri kadar beyaztlatma işlemlerine tepki vermeyen dişler de, diş taşı temizliğinden sonra diş etlerinde ki çekilmelerin fazla olmasından sonra, ön dişler de çürümeler varsa ve o çürümeler temizlendikten sonra dişin doğal ve estetik bir yapı kazanmasını sağlamak için yapılan bir tedavi yöntemidir.

Lamina Diş Nerelere Uygulanır?

lamina diş tedavisi, lamina diş fiyatları, doğal ve estetik bir yapıLamina diş tedavi yöntemi yalnızca ön dişlere değil arka dişlere de uygulanmaktadır ancak genellikle ön dişlere uygulanan bir tedavi yöntemidir. Lamina diş fiyatlarına gelince, estetik bir kaygı yaşandığı için yapılan bu tedavi ister istemez yüksek fiyatlara mal olmaktadır. Ancak lamina dişlerde ki bir diğer fiyat farklılığı oluşturan olay lamina dişlerin üretimin de kullanılan malzemenin kalitesidir. Lamina diş fiyatları kullanılan malzemelerin kaliteleri de göre farklılık oluştururlar. Lamina diş malzemelerinin kalite standartları dört kaliteden oluşmaktadır. Birinci kalite, ikinci kalite, üçüncü kalite ve dördüncü kalite olmak üzere dörde ayrılır. En kaliteli malzeme birinci kaliteden yapılır. Birinci kalitede yapılan lamina diş fiyatları da pahalı olur. Çünkü üretilen her lamina diş malzeme kalitesine göre özelliklere sahiptir. Bir diğer unsur da lamina dişi üreten firmanın ilk satışta belirlediği fiyatlardır.

Fiyatları Hakkında

Ülkemiz de bir çok ürün de olduğu gibi bu üründe de yurt dışından dolar kuruyla alım yapılmaktadır ve bu durum genellikle ülkemiz de yaşayan insanların almasını güçleştiren durumlar ortaya çıkarır. Lamina dişler yapıldığı özel klinik ya da hastaneye göre de farklılıklar gösterirler. Çünkü klinik ya da hastanein bulunduğu semtte çok önemlidir. Klinik ya da hastaneler kendilerinin işçilik parası olarak adlandırdıkları eksta fiyatlar da sizlerden almaktadırlar. Ancak sizler gelir düzeyinize uygun bir hastane tercih edebilirsiniz. Bu durum zaten sizler için en uygun olacak olandır. Diğer türlü, tedavi olduğunuz hekime ya da hastaneye mahcup durum da kalabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir