Home » sağlık » Kolon ve Meme Kanseri Tedavileri
kolon kanseri, meme kanseri, meme kanseri tedavisi, kolon kanseri tedavisi

Kolon ve Meme Kanseri Tedavileri

Halk arasında kalın bağırsak kanseri olarak da bilinen kolorektal (kolon) kanser, özellikle ülkemizde son derece sık görülüyor. Bu kanser türünde bitkisel ilaç tedavisine başlayan hastaların iyileşme raporları ise oldukça sevindirici.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor

Erken teşhiste kolonoskopi ile kanserli bölgenin bağırsaktan alındığı taktirde kolaylıkla bu kanser türü vücuttan atılabiliyor. Kolon kanseri tedavisinde ayrıca cerrahi yöntem dışında, radyasyon ve kemoterapi kullanılan diğer tedavi yöntemleridir. Tedavi süreci ve yöntemleri, tümörün yerleşim yeri ve evresine göre farklılık gösterebiliyor.kolon kanseri, meme kanseri, meme kanseri tedavisi, kolon kanseri tedavisi

Modern tıpta kolon kanseri tedavisi sürerken, alternatif tıp tedavisini de değerlendirmeniz mümkün. İmmunat olarak, tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, kolon kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.

Meme Kanseri Tedavisi

Meme kanseri ne yazık ki ülkemizde ve dünyada kadınlarda en sık görülen kanser türü. Ancak alternatif tedavi yöntemi olan doğal bitki suyu özlerinin kullanımıyla başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor:

Tüm kanser hastalıklarında olduğu gibi meme kanserinde de erken teşhis çok önemli. O nedenle ailesinde meme kanseri olan ve risk taşıyan kadınlar erken yaşta, diğer tüm kadınlar ise 50 yaşından sonra her yıl mamografi çektirmeli. Erken teşhiste tümörün çıkarılması ameliyatla mümkün. Tümörün yayılma durumuna ve hastanın fiziki özelliklerine göre adjuvant kemoterapi, radyoterapi, ya da hormon tedavisi gerçekleştirilebilir. Meme kanseri, tedavisi tamamlandıktan sonra dahi nüksedebilir. Bu nedenle tedavilerini tamamlayan hastalar periyodik kontrollerini yaptırmalıdır.

Modern tıpta meme kanseri tedavisi sürerken, alternatif tıp tedavisini değerlendirebilirsiniz. Immunat olarak biz, tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar almanıza katkı sağlıyoruz. Bu konuda destek verebilmemiz için, meme kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir