Home » güzellik-bakım » Kerastase Densifique Saç Bakım Serisi
kerastase densifique, kerastase erkek şampuanı, kerastase şampuan çeşitleri

Kerastase Densifique Saç Bakım Serisi

Son günlerde adını çok duyduğumuz Kerastase densifique saç dökülme problemi yaşayan bay ve bayanlar için hazırlanan saç bakım ve onarım koleksiyonudur. İçerisinde saç kremi, şampuan, bakım köpüğü, serum ve maskeler bulunmaktadır.kerastase densifique, kerastase erkek şampuanı, kerastase şampuan çeşitleri

İçerik ve kullanım bilgisi;

Geniş bir perspektiften bakacak olursak Densifique koleksiyonunda seyrelen saçlar, dökülen saçlar için ayrı ayrı ürünler bulunmaktadır. İçerik olarak inceleyecek olursak Stemoxydine ve Hyaluronik görmekteyiz. Stemoxydine saç zemininde m2 ye düşen saç miktarını artırmaya çalışırken Hyaluronik saçlara dolgunluk verir ve saçların kaybolan nemini temin eder. Kullanımını inceleyecek olursak Kerastase densifique maske için; havlu ile suyu alınmış temiz saça boylardan uçlara doğru masaj yaparak maskeyi yapın. 3-5 dakika durduktan sonra durulayabilirsiniz. Krem ve köpük gibi ürünler Kerastase şampuan ile temizlenmiş nemli saça birkaç dakika uygulanmaktadır. Şampuanın kullanımı ise standarttır; ıslanmış saça uygulayıp iyice durulayınız.

Hangi saç tipindesiniz?

Daha önce de belirttiğimiz gibi dökülen saçlar için yoğunlaştırıcı bakım ürünlerinden oluşan densifique kendi içerisinde birkaç tip ürünü barındırmaktadır. Örnek vermemiz gerekirse dökülen saçlar için ayrı seyrelen saçlar için ayrı ürünler kullanılmaktadır. Hatta kırılgan, dökülmeye yüz tutmuş saçları güçlendirmek için ayrı ürünler kullanılmaktadır. Bu sebeple ürünü kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlara özen göstermeniz gerekiyor.

  • Saç tipinize uygun ürünü kullandığınızdan emin olun.
  • Ürünü kullanmadan önce içerik ve kullanım bilgilerini dikkatlice okuyun.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir