Home » güzellik-bakım » Karın Estetiği Çalışanları Kimlerdir
karın estetiği yapımı, karın germe estetiği işinde çalışanlar, karın germe estetiği sonrası

Karın Estetiği Çalışanları Kimlerdir

Günümüzde pek çok farklı estetik operasyonu yer alırken bunların en başında göğüs ve karın gerdirme işlemleri yer almaktadır. Elbette ki bu bölgelerde uygulanan cerrahi müdahale ile birlikte istenilen sonuçlar elde edebilmek mümkün hale geliyor.

Estetik uzmanları, karın estetiği çalışanları olarak hizmetlerini sizlere sunarken, karın estetiği kapsamında iki farklı şekilde gruplandırma yapmaktadırlar.karın estetiği yapımı, karın germe estetiği işinde çalışanlar, karın germe estetiği sonrası

Tam karın germe işlemi

Eğer ki bel, karın ve göbeğin alt kısmında çok aşırı yağlanma ve cilt fazlası bulunuyorsa, tam karın germe işlemi gerçekleştirilmektedir. Genel olarak obezite tanımlaması yapılan kişilerde bu mümkün olabilmektedir. Hem karın hem de bel gölgesinde bulunan tüm yağ alınarak işlem tamamlanmaktadır. Elbette ki bu müdahale başlamadan önce ön muayene, anestezi uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Mini karın germe işlemi

Yukarıda yer alan tanımlama içerisinde olmayan bayanların en çok tercih ettiği yöntem budur. Normal bir yağlanma ve fazlalığınız var ise, karın estetiği çalışanları ile görüşerek mini karın germe işlemlerine tabi olabilirsiniz. Sadece göbek bölgesinde yağları aldırabilir ve istediğiniz ölçülere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra göbek altında yer alan yağların da alınması gerektiği durumlarda işlem gerçekleştirilmektedir.         Elbette ki iyileşme süreci diğer estetik süreçlerine göre farklı olabiliyor. Bu operasyon sonrasında ortalama olarak 1 ya da 3 gün aralığında hastane de konaklamanız gerekebilmektedir. Yara izi ise ortalama olarak 1 yıla kadar solmaya başlayacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir