Home » Diğer » İstanbul Sultangazi Sürücü Kursu
sultangazi sürücü kursu, istanbul sürücü kursu, sultangazi sürücü kursu fiyatları

İstanbul Sultangazi Sürücü Kursu

Sürücü belgesi almak, trafikte yasal olarak araç kullanımına izin verilmiş olmasını ortaya koymaktadır. Elbette ki bu belgeye sahip olabilmek için, sürücü adaylarının bazı şartları taşıyor olması gerekmektedir. İlk şart, her hangi bir sağlık kuruluşu tarafından ehliyet almaya her hangi bir engelinin olmadığını belgelemektir aslında. Bunun yanı sıra adliyeden alınacak olan temiz kâğıdı, savcılık belgesi aranan şartlar arasında olabilmektedir. Sizlerde, İstanbul sultangazi sürücü kursu başvuruları yapmak için bunlar ile birlikte listede yer alan belgeleri de temin ederek, kurs dönemlerinde ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.sultangazi sürücü kursu, istanbul sürücü kursu, sultangazi sürücü kursu fiyatları

İstenen belgeler nelerdir?

Yukarıda saydığımız belgelerin yanı sıra, vesikalık fotoğraf, nüfus kâğıdı ve fotokopisi, öğrenci belgesi, öğrenim belgesi yani diplomanızı gösteren belgeler yer almaktadır. Bu belgeler ile birlikte İstanbul sultangazi sürücü kursu başvurusu yapılabilmektedir. Elbette ki yine ücretlendirme bilgileri de aşağıda ki gibi olmaktadır.

Ücret ve harç bilgileri

  • Kurs kayıt ücreti
  • Teorik sınav ücreti
  • Direksiyon sınav ücreti
  • Devlet dairelerine ödenen harç

Ücretler arasında bunlar yer almaktadır. Sınav ücretleri ise kayıt yaptırıldıktan sonra bazı bankaların hesabına yatırılarak, sınava giriş belgeleri de alınarak süreç devam etmektedir.

Sınav ücreti nereye yatıyor?

                Konu hakkında sürücü kursu sizlere bilgilendirmeler yapacak olsa da;

  • TC Ziraat Bankası
  • HALKBANKASI
  • VAKIFBANK gibi bankalara TC kimlik numaranız ile birlikte sınav ücretlerini yatırmanız ve dekontlarını saklamanız gerekmektedir. Diğer yazılarımızdan da hangi ehliyet hangi aracı kullanıyor gibi konulara ulaşabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir