Home » Diğer » İkizler Burcu Erkeği ve Özellikleri
ikizler burcu erkeği, ikizler burcu erkeği davranışları, ikizler burcu erkeği nasıl davranır

İkizler Burcu Erkeği ve Özellikleri

İkizler burcu erkekleri genellikle ince bir yüz yapısına sahip olurlar. Fiziksel olarak çekici sayılırlar. Belirgin elmacık kemikleri, burun yapıları ile dikkat çekerler. Çoğunlukla boyları uzundur ve vücut yapıları fittir. Giyimlerine oldukça önem verirler. Özellikle ayakkabı ve saatler konusunda büyük titizlik gösterirler. Marka takıntıları vardır ve modayı takip ederler. Alışveriş yapmayı severler. Hem günlük hem spor hem de klasik tarzda giyinebilirler. Belirli bir tarzları yoktur. Dış görünüşe oldukça fazla önem verirler.ikizler burcu erkeği, ikizler burcu erkeği davranışları, ikizler burcu erkeği nasıl davranır

İkizler burcu erkeğinin en dikkat çekici özelliklerinden biri duygu durum değişikliklerinin çok sık ve hızlı olmasıdır. Bir an çok neşeli, eğlenceli ve hayat dolularken kısa bir süre sonra oldukça mutsuz ve karamsar olabilirler. Çevrelerindeki insanlar da onların bu değişkenliğine ayak uydurmakta güçlük çekebilirler. Hayatı hareketli ve enerjik bir şekilde yaşamaktan hoşlanırlar. Yenilikleri severler. Sıkıcı ve sabit şeyler onlar için pek uygun değildir.

İkizler burcu erkekleri çoğunlukla meraklı olurlar. Bu merakları hem günlük olaylar hem de yeni şeyler öğrenmek şeklinde olabilir. Kitap okumak, film ve belgeseller seyretmek onların en sevdiği aktiviteler arasındadır. Her konuda bilgi sahibi olmak isterler. Bunu da başarırlar. Her konuda az da olsa bilgileri vardır ve bu yönleri ile partnerlerini çok kolay bir şekilde etkileyebilirler. Mantıklı insanlardır. Her olay karşısında öncelikle mantıklı düşünmek ve karar vermek isterler. Kriz anlarında soğuk kanlı olmayı başarabilirler. Onların bu soğukkanlılığı herkesi şaşırtabilecek düzeyde olabilmektedir.

İkizler burcu erkeği insanları kolayca ikna edebilir. Hırslı insanlar olup savunma mekanizmaları oldukça iyidir. Her durumla başa çıkabilecek bir mizaçları vardır. Çoğunlukla zeki insanladır. Konuşma şekli ve üslubu onları farklı kılan en temel özelliklerdendir. Aşk konusunda oldukça hırslı ve tutkuludurlar. Hayatında olan kadına çok değer verirler. Onları sürprizlere boğarak şaşırtmayı severler. Biraz flörtöz bir tavırları vardır. Özgürlüklerine aşırı düşkünlerdir. Asla kısıtlanmayı sevmezler. Aşık oldukları kişiye karşı oldukça sadıktır. Güvenilir bir yapıları vardır. Eğlenmeyi sevdikleri gibi güldürmeyi de severler. Espri yetenekleri gelişmiştir. Konuşkan ve iletişime açık bir yapıları vardır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir