Home » güzellik-bakım » Harika Kaş Makyajı Teknikleri
kaş makyajı, kaş makyajı yapımı, kaş makyajı nasıl yapılır

Harika Kaş Makyajı Teknikleri

AÇIK RENK KİRPİKLER

Kirpikleriniz çok açık renkliyse onları boyatabilirsiniz. Diğer bir seçenek de kahverengi kalem çektikten sonra kahverengi rimelle üzerinden geçmek olacaktır. Kaşlarınız da açık renkliyse siyah rimeli tercih etmeyin çünkü ortaya çok sert bir görünüm çıkacaktır.

İNCELMEYE BAŞLAYAN KAŞLAR

Kaşlarınız zayıflamaya ya da beyazlamaya başlamış olabilir. Daha sık görünmeleri için iki yol vardır: (1) Kuaförünüze boyatabilirsiniz (2) Kaş renginizle uyumlu bir far veya rimelle üzerinden geçtikten sonra kaş fırçasıyla tarayabilirsiniz.kaş makyajı, kaş makyajı yapımı, kaş makyajı nasıl yapılır

DAĞINIK KAŞLAR

Kaşlarınızı fırçayla taradıktan sonra hiza Vdışmda kalan kaşları küçük bir makasla keserek temizleyin.

GÖZLERİ BÜYÜK GÖSTERMER İÇİN

Gözlerinizi olduğundan daha büyük göstermek için rimelinizin ikinci katını üst kirpiklerinizin dışına uygulayın.

SEYREK KAŞLAR

Kaşlarınızın arasında oluşmuş olan boşlukları bir kaş kalemi ya da kaşınızın rengin deki bir farla doldurabilirsiniz. Sürme işlemini bitirdikten sonra işaret parmağınız veya bir fırçayla düzgünce dağıtın.

GÜR KAŞLAR

Kaşlarınız gün içinde dağınık bir görünüm sergilemeye başlıyorsa bir kaş fırçasına süreceğiniz az miktarda saç spreyi ya da bir parça vazelin onları şekle sokmanıza yardımcı olacaktır.

AÇIK RENK KAŞLAR

ası kullanmak açık renkli kaşlarınıza biraz hava katacaktır. Fırçanıza biraz pudra sürdükten sonra fazlasını alın ve çok nazik hareketlerle dışa doğru kaşınıza sürün.

GÜÇSÜZ KAŞLAR

Hafif nemli bir makyaj süngerini gri ya da siyah tonlarda bir göz farına batırarak kaşınızın üzerinde dolaştırın. Veya rimel uyguladıktan hemen sonra fırçanızı tekrar rimele daldırmadan kaşlarınıza sürün. Son olarak küçük bir fırça ya da diş fırçasıyla üzerinden geçin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir