Home » güzellik-bakım » Göğüs Estetiği Uygulaması
göğüs estetiği yapımı, göğüs estetiği nasıl uygulanır

Göğüs Estetiği Uygulaması

Göğüs estetiği genel olarak bayanların tercih ettikleri operasyonlar kapsamında yer almaktadır. Elbette ki gerçekleştirilen operasyonlar kişinin isteğine göre farklılık gösterebiliyor. Fakat genel olarak, göğüs estetiği uygulaması kalıcı çözümlere ulaşabilmek adına cerrahi müdahale ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Fakat bıçak altına yatmaya korkan bayanlar için ise dolgu malzemeleri kullanılarak anestezi gerektirmeyen estetik uygulamaları da sunulan hizmetler arasında yer alıyor.göğüs estetiği yapımı, göğüs estetiği nasıl uygulanır

Ameliyatsız bu işlem mümkün mü?

Pek çok kişi göğüs estetik işlemlerinin sadece ameliyat, kesik ve dikişler ile birlikte gerçekleştirildiğini düşünmektedir. Fakat günümüzde geliştirilen sağlıklı ve doğal dolgu malzemeleri ile kalıcı bir çözüm olmasa bile göğüslere hacim kazandırabilmek mümkün oluyor. Bu işlemler ise hyalüronik asit enjekte uygulaması ile birlikte ağrısız ve oldukça kolay, kısa süren işlemler dahilinde tamamlanabiliyor.

Göğüs protezleri uygulaması

Cerrahi müdahale ile birlikte göğüs büyütme operasyonlarında silikon olarak bilinen protezlerin farklı tipleri bulunmaktadır. Yine bu bilgiler de göğüs estetiği uygulaması detayları kapsamında bulunuyor.

  • Şekil ve içerik, diğer detaylar göz önüne alındığında 2 ayrı tip modele ulaşabilmek mümkündür
  • Şekline göre yuvarlak ve anatomik olarak ayrılmaktadırlar
  • Yuvarlak protezlerde dikey taban çapı ve yatay taban çaplarının birbirine eşit oluğu bilinmektedir
  • Damla protez modeli yani anatomik model de ise, dikey çap yatay çap ölçülerine göre biraz daha dolgun olmak ile beraber, bu model standart meme şekline daha çok benzediğinden tercihler arasında yer alabiliyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir