Home » güzellik-bakım » Göğüs Büyütme Ameliyatı Yapımı
göğüs büyütme fiyatları, göğüs büyütme ameliyatı

Göğüs Büyütme Ameliyatı Yapımı

Günümüzün gelişimleri ile birlikte elbette ki estetik merkezlerinde de pek çok yenilik yapılmaktadır. Bildiğiniz gibi bayanlarımız estetik işlemlerine oldukça fazla önem verirken, bunlar arasında yer alan göğüs büyütme ameliyatı en çok tercih edilen operasyonlar arasında. Elbette ki yine bu operasyon için farklı yöntemler uygulanırken, ameliyatlı ve ameliyatsız işlemler mümkün oluyor. Bunun yanı sıra iki farklı tip model bulunurken şunlardan bahsedilebilir.göğüs büyütme fiyatları, göğüs büyütme ameliyatı

Silikon protez çeşitleri nelerdir?

Genel olarak en çok tercih edilen çeşit, yuvarlak damla göğüs protez modeli olmaktadır. Bu modelin tercih edilme sebebi ise, doğal göğüs şekillerine daha çok benziyor olmasıdır. Dikey çapı yatay çaptan daha uzun olurken model bu şekilde tasarlanıyor. Yine bunun yanı sıra daha yuvarlak göğüslere sahip olmak isteyen bayanlar da göğüs büyütme ameliyatı için yuvarlak silikon modelini tercih edebilmektedir. Burada da dikey çap ile yatay çap birbirine eşit olarak tasarlanıyor denilebilir.

Ameliyatlar ne kadar sürüyor?

Elbette ki bahsedilen operasyon, cerrahi müdahale kapsamında yer alıyorsa, ilk süreç, genel anestezi altında başlatılmaktadır. Daha sonra da 1 ya da 1,5 saat aralığında işlemlerin tamamlanması mümkün olabilir. En çok başarı elde edilen plastik cerrahi müdahaleler bunlardan olurken, yine dikkat edilmesi gereken bazı hususlarda bulunuyor denilebilir.

Kompozit göğüs büyütme

Yine bu işlemler de kişinin isteğine ve göğüs ebatlarına uygun olarak tercih edilebilir. Küçük göğüslere sahip olan bayanların büyütme operasyonları bulunurken, yine bunların yanı sıra dikleştirme operasyonlarından da yararlanılabilmektedir. Elbette ki cerrahi müdahale ya da dolgu malzemesi kullanılarak, enjekte yöntemi uygulananlar arasındadır.

Meme implantı nasıl yapılır?

Son zamanlarda, göğüs büyütme ameliyatı olarak meme implantı pek çok kişi tarafından bilinmektedir. Peki, bu işlemler nasıl uygulanıyor?

  • İmplantlar, küçük bir balona benzemesi ile tanınmaktadır
  • Dış tabakaları esnek olan ve oldukça dayanıklı olan bu madde, oldukça yumuşaktır.
  • Hacimleri farklı ve şekilleri farklı olan bu silikon protezler, hastanın isteğine ya da doktorun uygun gördüğü modele göre kas altı ve üstüne yerleştirilme şeklinde uygulanmaktadır. Yine ameliyat süresi bahsedilen 1 saat ya da 1,5 saat süreç içerisinde gerçekleşebilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir