Home » Diğer » Esenler sürücü kursu fiyatları 2018
sürücü kursu ücretleri, esenler sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Esenler sürücü kursu fiyatları 2018

Her yıl bildiğiniz gibi ehliyet ücretlerinde bazı farklılıklar görebilmek mümkün olmaktadır. Hem kurs kayıt ücretlerinde değişiklik olurken hem de yasal faiz oranları ile birlikte, maliye bakanlığına ödenen ücretlerde düşükte olsa değişkenlikler görebilmek mümkündür. Bu durumda da yeni ehliyet sahibi olmak isteyen kişiler Esenler sürücü kursu fiyatları 2018 değerlerini merak etmektedir. Bu durumda en detaylı ve doğru bilgi kurs merkezleri tarafından öğrenilebilir. Bu yazımızda sizlere ücretlerin nerelere yatırılacağı hakkında bilgiler vererek, ehliyet sınıfları hakkında bazı noktalara yer vereceğiz.sürücü kursu ücretleri, esenler sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Ehliyet için gerekli ücretler nelerdir?

Ehliyet sahibi olabilmek için ilk ödenmesi gereken ücret elbette ki kurs merkezinin sizden talep etmiş olduğu kurs kayıt ücretidir. Bu ücret sürücü kurslarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Yine bunların yanı sıra sınav katılım ücretleri de talep edilenler arasında. Fakat dikkat edilmelidir ki, Esenler sürücü kursu fiyatları 2018 ücretleri arasında olan sınav katılım payları, banka hesaplarına yatırılmaktadır. Yatırılan dekontlar ise kurs merkezine teslim edilerek, sınav giriş belgeleri alınmaktadır.

Bunların yanı sıra sınavda başarılı olan adayların ise ehliyetlerini çıkartabilmeleri için, maliye bakanlığı, emniyet teşkilatı gibi bölgelere ödeme yapması gerekmektedir. Bu ücretlerde aşağıda yer alan bedelleri ile anlaşmalı bankalara yatırılması gerekiyor.

  • Maliye bakanlığı adına; anlaşmalı bankalar aracılığı ile değerli kâğıt bedeli ve sürücü belgesi harçları
  • Polis teşkilatı vakfı adına; anlaşmalı bankalar aracılığı ile hizmet bedeli ödenmesi gerekmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir