Home » güzellik-bakım » Doğal Göğüs Estetiği Ameliyatı
doğal göğüs estetiği, doğal göğüs estetiği yapımı, göğüs estetiği ameliyatı

Doğal Göğüs Estetiği Ameliyatı

Her bayan maalesef göğüs ölçülerinden memnuniyet duymamaktadır. Böylelikle estetik uzmanlarına başvurularda bulunarak, merkezler dahilinde bazı cerrahi müdahalelere tabi olmak istemektedirler. Bu durumda da doğal göğüs estetiği ameliyatı yapıldığı bilinirken farklı yöntemlerin kullanıldığı bilinmektedir.doğal göğüs estetiği, doğal göğüs estetiği yapımı, göğüs estetiği ameliyatı

Doğal dolgu malzemeleri

Aslında ilk olarak ameliyatsız işlemler hakkında bilgi vermek, bayanlarımızın yüreğine su serpmesine yardımcı olabilir. Ameliyat işlemlerinden korkan bayanlar, dolgu malzemesi yani enjekte yöntemi ile daha dolgun göğüslere sahip olabilirler. Fakat bahsedilen bu işlem, 1-2 yıl kalıcılık sunmaktadır. Eğer ki uzun süreli kalıcılık istiyor ve kökten çözüm arıyorsanız elbette ki bir cerrahi müdahale şarttır diyebiliriz.

Ameliyatlı estetik işlemleri

Bu işlemlerde halk tabiri ile kullanılan silikonlar yani göğüs protezleri farklı iki grupta tanımlanmaktadır.

  1. Yuvarlak protez modeli
  2. Dama yuvarlak ( anatomik ) protez modeli

Bahsettiğimiz doğal göğüs estetiği ameliyatı için kullanılan bu iki model arasında farklılıklar şunlardır.

  • Yuvarlak protez modeli dikey ve yatak çap birbirine eşit olarak tasarlanmıştır. Yani göğüs eni ile göğsün yuvardan aşağı uzunluğu eşit olarak hesaplanıyor.
  • İkinci model ise adı gibi damla tasarımı şeklindedir. Yani yukardan aşağı uzunluk enine göre biraz daha uzun olarak tasarlanmaktadır. Bu da anatomik yani normal göğse daha çok benzemesinden dolayı bayanlarımızın tercihleri arasında olabilmektedir.

Estetik merkezi, uygulama işlemleri ve işlem detayları için uzmanlardan destek alabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir