Home » sağlık » DİŞ TELİ TEDAVİSİ

DİŞ TELİ TEDAVİSİ

Diş Teli Tedavisi

Her hastanın, yaşı veya ortodontik problemi ne olursa olsun, hayallerindeki gülümseme elde etme ve sürdürme şansını hak ettiğine inanıyoruz. Hastaların tedaviye başlamadan önce yaşadığımız birçok ortak sorun vardır. Bu ortak konular hakkında daha fazla bilgi edinin ve gülüşünüzü geliştirmek için Ortodontik tedavilerin neler yapabileceğini web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir kişinin dişleri veya çenesi düzgün şekilde uyuşmadığında, ortodontik tedavi sorunu düzeltmek, dişleri düzeltmek ve ideal işlevi kazandırmak için gerekebilir. Tedavi edilmediği takdirde genellikle maloklüzyon (kötü kapanış) olarak adlandırılan bu ortodontik problemler konuşma güçlüğü, dişlerin erken yıpranmasına ve konuşma bozukluklarına ve hatta dişlerin ve çene eklemlerinin yaralanma ihtimalini artırabilir.

DİŞ TELİ FİYATLARI
Diş Teli Fiyatları

Yetişkinler birçok nedenden ötürü ortodontik tedaviyi tercih etmektedirler. Bunlar, büyük yaşam değişiklikleri gibi nedenleri içerir – yeni bir iş veya imaj değişikliği, kendine güvenini artırmak, diş problemlerini tedavi etmek ve özel günler için harika görünmek gibi. Ortodontik tedavi, gülümsemenizi gençleştirmekle kalmaz, dişlerinizi ömür boyu ağzınızda sağlıklı bir şekilde tutmanıza yardımcı olur.

Yetişkinlerde tedavi için yaş sınırı yoktur. Ortodontik tedavinin benlik saygısı, kendine güvenini ve uzun vadeli diş sağlığına olabilecek büyük faydaları fark eden yetişkinler ortodontik tedaviye yönelmeye devam etmektedir. Diş teli fiyatları tedavinin karmaşıklığına ve tedavinin süresine bağlı olacaktır. Tedavide kullanılacak braket tipi tel tedavi fiyatlarının belirlenmesinde önemlidir. Devamı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir