Home » İddaa » Blackjack Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
blackjack oynarken nelere dikkat edilmeli, blackjack nasıl oynanır, blackjack taktikleri

Blackjack Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Blackjack oynarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Eğer bu noktalara gerektiği kadar önem verir ve dikkat ederseniz güzel paralar kazanabilirsiniz. Her casino oyununda olduğu gibi elbette blackjack oyununda da şans önemli bir etkendir. Ancak bu şansı yönetmeniz için bu oyunda size bazı fırsatlar sunulmuştur. Gündelik hayatınızda nasıl ki karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeyi biliyorsanız bu oyunda da sizlere sunulan fırsatları değerlendirmeyi bilmelisiniz. Hadi bakalım blackjack oyununda dikkat etmeniz gerekenler nelermiş?blackjack oynarken nelere dikkat edilmeli, blackjack nasıl oynanır, blackjack taktikleri

Aceleci Olma Dikkatli Karar Ver

Birçok acemi oyuncu bir an önce oyunun sonuna gelmek ve para kazanmak ister. Bu şekilde davranarak aslında birçoğu kendilerine zarar verdiklerinin farkında dahi değillerdir. Çünkü aceleci davranan tüm oyunların sonu para kaybetmeye çıkar. Paranızı kaybetmemek ve aksine para kazanmak istiyorsanız aceleci olmaktan vazgeçin. Kart dağıtıcısı yani kupiyer size kart dağıtacaktır ve sonrasında ilave kart isteyip istemediğini soracaktır. Biliyorsunuz ki blackjack oyununda amaç 21 sayısına eşit veya en azından bu sayıya yakın olan kartları elde bulundurmaktır. Oyunun en başında size kart dağıtıcısı 2 adet kart verir ve sonrasın kart alıp almayacağınızı sorar. İşte bu noktada kart dağıtıcısının kendine açtığı karta ve elinizdeki kartların sayılarının toplamlarına bakmalısınız. Elinizdeki kartların sayı değerleri toplamı eğer 21e yakın ise ilave kart almaktan kaçınmalısınız. Ancak kart dağıtıcısının önündeki kartın değerini de incelemeli ve göz önünde bulundurmalısınız. Dağıtıcının önünde 10lu, joker, as veya kıs var ise bu durumda eğer şansınıza güveniyorsanız 21e ulaşmak için ilave kart alabilirsiniz. Ancak bu kararı verirken sakince düşünün. Acele etmenize hiç gerek yoktur.

Oyunun Önceden Oyna

Blackjack oynayarak para kazanmak istiyorsanız öncelikle ya çok küçük miktarlarda para yatırarak ya da sanal para ile birkaç el oynayın. Oynayacağınız her el daha iyi kararlar vermenizi ve oyundaki şansınızı yönetmenizi kolay hale getirecektir. Bunu deneyim sahibi olmak olarak görebilirsiniz. Ne kadar fazla oyun o kadar deneyim, o kadar para kazanmam şansı olarak da görebilirsiniz. Bol kazançlar dileriz..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir