Home » güzellik-bakım » Bakırköy Meme Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler
bakırköy meme estetiği, meme estetiği fiyatları, bakırköy meme estetiği operasyonu

Bakırköy Meme Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Her kadın güzel bir vücuda sahip olmak ister. Bu isteklerine yerine getirmek için de spor yapmayı tercih ederler. Spor yaparak istedikleri vücudu elde ederken ne yazık ki göğüsleri zamanla zayıflayarak sarkar. Bunun nedeni göğüsün içerisindeki yağ oranının fazla olmasıdır. Bunun yanı sıra ergenlik döneminde yeterli dolgunluğa ulaşamayan göğüsler küçük olur. Özellikle hamilelik döneminde ve sonrasında da göğüslerde değişiklikler meydana gelir.bakırköy meme estetiği, meme estetiği fiyatları, bakırköy meme estetiği operasyonu

Göğüs büyültme operasyonu öncesi

Her ne kadar ciddi bir operasyon olmasa da bıçak altına yatmak kolay değildir ve belli önlemlerin alınması gerekir. Ameliyat sırasında çok kanama olmaması için ameliyat öncesi aspirin tarzı kan sulandırıcı ilaçlardan uzak durulmalıdır. Bunun yanı sıra ameliyatın adet gününüze gelmemesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunların yanı sıra Bakırköy meme estetiği hakkında bilinmesi gerekenler sizlere doktorunuz tarafından detaylı olarak aktarılacaktır.

Göğüs büyültme operasyonu sonrası

Operasyon ne kadar önemli ise sonrası ve iyileşme süreci de bir o kadar önemlidir. Meme büyültme ameliyatı sonrasında ilk 2 hafta özel bir sütyen kullanmanız gerekmektedir. Ameliyattan 2 gün sonra duş almaya başlayabilirsiniz fakat ameliyattan ancak 2 hafta sonra denize girmeye başlayabilirsiniz. İlk birkaç gün karıncalanma ve ödem ile karşılaşabilirsiniz fakat 10 ile 15 gün içerisinde bunların hepsi geçecektir. Göğüsleriniz 2 hafta içerisinde şeklini almış olacaktır ve 8 aya kadar tamamen doğal görünmeye başlayacaktır. Sizler de Bakırköy meme estetiği hakkında bilinmesi gerekenler konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor iseniz doktorunuz ile detayları konuşabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir