Home » Diğer » Aşkı Bulmanıza Yardımcı Olacak Beyanlar
aşkı bulmanın yolları, aşk nasıl bulunur, aşkı bulmak kolay

Aşkı Bulmanıza Yardımcı Olacak Beyanlar

2021 aşk açısından çok başarılı bir yıl olacak. Daha önce, aşkın bu yıl bulacağı işaretleri listeledik. Ancak burcunuz bu listede yoksa endişelenmeyin. Sunduğumuz onaylamalarla hayatınıza sevgi katabilir, sevmenin ve sevilmenin mutluluğunu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz.

Hayattaki her şeyin inanmaya bağlı olduğunu biliyorsunuz ve tüm aklınızla ve tüm kalbinizle inandığınız sürece gerekli çabayla her şeye kavuşabilirsiniz. Öyleyse neden bu aşkta da öyle olmasın?

Mantralar veya onaylamalar, hedeflerimize ve arzularımıza ulaşmamız için bizi motive eder. Arzularımızın yerine getirilmesi için enerji zemini hazırlar ve süreci hızlandırır. Onay süreci boyunca her zaman pozitif olmalısınız. Sarıl ve arzularını tekrar et; gelip seni bulacak.aşkı bulmanın yolları, aşk nasıl bulunur, aşkı bulmak kolay

Onaylamadan önce bir ipucumuz var: Aynaya bakarken bu cümleleri yüksek sesle söylemeyi deneyin. Kendinize iyi bakmanız görme yetinizi memnun edecek ve duyduğunuz kelimeler işitme duyunuzu geliştirecek ve algınızı daha da güçlendirecektir. Elbette, günlük hayatınızda olumlamaları tekrarlamalısınız.

AŞK BULMA DAVETLERİNİN ONAYI

Aşkı bulmanıza yardımcı olacak olumlu ifadeler şunlardır:

“Ben arzu edilir ve sevgiye değerim. “

Hayatınıza sevgiyi çekmek için kendinizle ilgili hiçbir şeyi değiştirmenize gerek olmadığından emin olun. İster küçük bir beden olun, ister daha havalı bir işte çalışıyor olun, ister daha kalabalık bir şehirde yaşayın, bu değişmez. Kim olduğun ve sahip olduğun koşullar için sevgiyi hak ediyorsun.

“Doğru kişiler beni olduğum gibi sevecek.”

İlk ifadeyi destekleyerek, bu teklif sizi olduğunuz için sevecek kişiyi çekecektir. Buna ruh eşi de diyebilirsiniz. Hayatınızda olması gereken kişi sizi gerçek benliğinizle görecek ve onu sevecektir. Herkes gibi sizin kusurlarınız bu kişi tarafından kusur olarak algılanmayacaktır.

GERÇEK AŞKI BULMANIN YOLLARI

“Kötü randevulardan korkmuyorum çünkü beni gerçek aşka bir adım daha yaklaştırıyorlar.”

Aşk arayışınızda elbette yanlış insanlarla ve başarısız durumlarla karşılaşacaksınız. Ancak bunun sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermemelisiniz. Bu deneyimle, bir ilişkide ne istediğini ve neyi istemediğini anlayacaksın. Bunu anlayın ve her yeni insanla tanışma yolculuğunun tadını çıkarın. Bu süreçte sadece bu kişiler değil; En önemlisi, kendinizi tanıdığınızı unutmayın.

“Kendimi aşka açıyorum.”

Önyargılarınızı kırın ve sevgi seviyesini açın. Aşkınızın önünüzde nerede görüneceğini bilmiyorsunuz. Bu nedenle, bu kişiyle her an tanışacakmış gibi enerjinizi yüksek seviyede tutun. Bu destekleyici öneri de bunu desteklemektedir

KENDİNİZİ SEVİN, BİRİ SİZİ DAHA KOLAY SEVİYOR

“Kendimi her geçen gün daha çok seviyorum ve bir başkasını da.”

Bunun kulağa bayat geldiğini biliyoruz, ancak kendinizi sevdiğiniz kadar sevileceğinizi de kabul etmeniz gereken bir gerçek. Kendinizi değerlendirin ve bu cümleyle kendinize verdiğiniz önemi hatırlayın. Başkasının sizi kendinizi sevdiğiniz gibi sevebileceği fikrine açık olun.

“Benim için neyin işe yaradığını biliyorum ve onu bulana kadar pes etmeyeceğim.”

Ne de olsa ne anne baban ne de en iyi arkadaşın ne istediğini ya da senin için en iyisini bilmiyor. Bunu tam anlamıyla bilen tek kişi sensin. Gerçeğiniz için çabalamamanız veya onu beklememeniz için hiçbir neden yok. Güç ve seçim tamamen sizindir.

Tüm bu olumlu cümleleri düzenli olarak tekrarlayarak, sadece hayatınıza sevgi çekmekle kalmayacak, kendinizi daha da çok seveceksiniz. Denemeye değer olduğunu düşünmüyor musun?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir