Home » moda-giyim » 2020 Ayakkabı Modeli
2020 ayakkabıları, yeni ayakkabı modelleri, ayakkabı modelleri

2020 Ayakkabı Modeli

Kadınlar ayakkabı konusunda hiç tereddütsüz alışveriş yaparak istedikleri tarzı bulana kadar gezerler. Fiyatı ne olursa olsun sadece onların tarzı olsun yeter. Her yıl en yeni modelleri ile yıla damgasını vuran stiletto ayakkabı modelleri bu yıl yine gözde modelleri ile müşteriye sunuldu. Çarpıcı, gizemli, şık, kadını yansıtan tarzı ile gözlerinizi alamayacağınız birçok model görücüye çıkmış durumda. Uzun ince topukları, uzun kalın topukları ve farklı malzemeler ile üretilebilen bu ayakkabılar özellikle gecelerin gözde seçenekleri arasında. Topuk boyundan hiç rahatsız olmayan bayanlar bu ayakkabıların içinde yürüyebilmek için epey çaba sarf etmekte. Günlük kıyafet kombinlerinde de uygun olarak giyilebilen bu tarzı bayanlar beğendiği için spor bir model olarak da kolaylıkla yansıtabiliyorlar. Birçok kadın kısa topuklu ayakkabı giymekten hoşlanmaz bu yüzden uzun topuklar onlar için mükemmel bir tercihtir. Modacıların gözde modellerine eklenen aksesuarlar ile baştan çıkarıcı bir güzelliğe sahip olan ayakkabılar için sadece tarzı yansıtmak önemlidir. 2020 yılında en çok konuşulan deri ayakkabıların içinde vücut rengi ile uyumlu olan ten rengi seçimler daha çok satılmaktadır. İnce zarif endamı ve ayağınızı saran yapısı ile rugan modeller de deri modellere taç çıkaracak kadar güzel. Parmak uçlarındaki hafif dokunuşların zarafetini açığa çıkaracak olan tarz yükselen topuk mesafesi ile kadına yaraşır bir estetik sergilemektedir. Çizimi, tasarımı mükemmel olan bu modeller yürüyüşte kadına yaraşır bir mükemmellik getirmektedir.2020 ayakkabıları, yeni ayakkabı modelleri, ayakkabı modelleri

Topuk Boyları Ne Kadardır Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Bütün stiletto ayakkabı topuk boyları aynı gibi görünse de hepsi farklı topuk boyları ile üretilmektedir. En uzun boyundan tutunda en kısa boyuna kadar bulabileceğiniz bu ayakkabılarda avantaj olarak istediğiniz boyların tercih edilmesi uygundur. Günlük iş yaşantısı içinde ya da gündüz yapacağınız kullanımlarda kısa veya orta boy olarak bilinen boyları tercih edebilirsiniz. Sekiz santim olan topuk boyları bu kullanımlar için uygun olacaktır. Aslında üç ana farka ayrılan boylar sekiz, on, on iki olarak gösterilmektedir. En ideal herhalde on santim olan uzun topuklar olacaktır. Boyu kısa olan bayanların tercih etmesi gereken on iki santim uzun topuklular birçok uzun boylu bayan tarafından kullanılmaktadır. Boyları 1.60 iken 1.80 olan bayanların erkeklere çok yukardan bakması hiç de hoş olmayan bir tablo çizer. Kısa boylu bayanlar içinde çok abes duran bir görünüm sunacaktır.

Simli Gece Ayakkabıları Ne Kadar

Boy farkını aşabildikten sonra sıra tercih edeceğiniz gece kıyafetinizle uyumlu parıltılı ayakkabıları beğenmeye geçmelidir. En uzun topuk boyunun kullanıldığı simli olarak etiketlenen bu ayakkabılar gecelerin şıklığında ışıltınızı arttıracak bir unsur olarak taşıyacağınız aksesuarınız olacaktır. Zaten üzerindeki gri ya da altın rengi simler ile başka takı ve aksesuar kullanmanıza gerek kalmayacak. Stiletto ayakkabı fiyatları ile en yüksek rayici gösterecek olan simli ayakkabılar özel ayakkabılar oldukları için en özle günlerinizde alacağınız bir alternatif olacaktır. Düğünlerde, nişanda yılsonu balolarında ve daha yapmış olduğunuz en özel günlerde ışıltınızla herkesi büyüleyebilirsiniz. Şimdilerde moda olan parlak platin rengi simli görünümü ile klasik ayakkabılarda fark yaratacak. Kendini özel hisseden herkes için bir model mutlaka vardır. Fiyat olarak yaklaşamadığınız modeller mutlaka indirme girecek ve sizin almanız için bekleyecektir. Ürünleri takip etmekten yorulmadıysanız bu avantajı yakalayabilirsiniz. Seçim yaparken topuklarınızı kontrol etmeyi unutmayın sizi yarı yolda bırakmasın. Verdiğiniz paranın değerini bilecek ve size yansıtacak olan ayakkabılar için tercih yapmalısınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir