Home » moda-giyim » 2018 Renkleri Neler Olacak?
2018 renkleri, 2018 moda renkleri, yeni yıl moda renkleri

2018 Renkleri Neler Olacak?

Bir yılın daha sonuna geldik, sayılı günler sonra 2018’ya merhaba diyeceğiz. 2015 öyle ya da böyle bir şekilde geldi geçti. Şimdi önemli olan 2018 yılında meydana gelecek olan değişimlerdir. Biliyorsunuz ki her yıl moda az veya çok değişiyor. Kıyafetlerin şekilleri, renkleri, kombinler yıldan yıla değişiklik gösteriyor. 2018 yılında da beklenen değişimlerin başında kıyafetlerin renkleri geliyor. Tahminlere ve düzenlenen defilelere baktığımızda yeni yılın renklerinin daha çok doğa ile iç içe olan renkler olacağını görüyoruz. Denizin mavisinden, ormanın yeşiline, bulutların grisine kadar birçok doğa rengi kıyafetlere yansıyacağa benziyor. Ateş, su akıntısı gibi figürlerin de kıyafetlerin kumaşlarındaki yeri aldığını görmekteyiz.2018 renkleri, 2018 moda renkleri, yeni yıl moda renkleri

Yeni yılda daha çok insan-doğa temasına hakim bir moda olacağa benziyor. Bu aslında biraz daha sade ve samimi bir moda akımı demektir. İnsanın yeniden doğaya dönüşünü simgeleyen 2018 renk modası belki de insanların doğaya karşı daha iyi davranışlar geliştirmesine de vesile olur. Bunun yanı sıra sade renkler moda olacağından gerek takı, gerekse ayakkabı seçimi bakımından birçok kişi rahat bir nefes alacak ve daha kolay bir şekilde kombin yapabileceklerdir. Sade renklerin üzerine takı seçmek bayanlar açısından daha kolay bir şeydir. Tabii sade renkleri sevmeyen birçok kişi bulunmaktadır. Bu nedenle sadece sade renklerden oluşan bir moda değil de biraz daha karışık bir moda 2018’da bizleri bekliyor. Leopar desenli kıyafetlerin yeniden moda olması da 2018 ile gündeme gelen bir diğer konu oldu.

Yapılan defilelerde doğa renklerinin yanı sıra Leopar deseni de birçok kıyafette gösterildi ve tekrar bayanların beğenisine sunuldu. Siyah-beyaz akımının her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça önemli olacağını söyleyebiliriz. Ancak Leopar desenli kıyafetlerde siyah-beyaz, turuncu-beyaz, turuncu-sarı gibi renklerin de oldukça bol olacağını belirtmeliyiz. Sevdiğiniz renkler hangileri ise o renklerle oluşturulan Leopar desenli elbiseler satın alabilir ve 2018 yılı için dolabınızı düzenleyebilirsiniz. Sizi yansıtan renkleri seçmeye özen gösterir ve yeni kesim elbiselere yönelirseniz çok şık bir bayan olmanız kaçınılmaz bir şeydir..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir